1%-os felajánlás

Magánszemélyek kezdeményezésére 1997-ben alakult független közhasznú szervezetünk.

Az egyesületet azzal a céllal hoztuk létre, hogy a családok érdekében felújítsuk a szigetmonostori katolikus plébánia barokk műemléképületét. Munkánk nagyobb részét elvégeztük, az épület immár egész évben alkalmas közösségi összejövetelek, táborozások befogadására. Nem értünk végére a felújításnak és a működéshez is még további segítségre van szüksége szervezetünknek.
Kérjük támogatását a műemlékvédő tevékenységünkhöz.

Kulturális, közösségteremtő és értékhordozó tevékenységünk legfontosabb eleme az egyesület által szervezett, immár hagyományosnak tekinthető, mindenki számára ingyenes Monostori családünnep rendezvényünk, amikor az egész családot bevonjuk a játékba, a közös ünneplésbe. A program során dramatizált játékok, kézműves foglalkozások és értékhordozó vásárosok segítségével egy-egy tematikát, egy-egy életpéldát igyekszünk felidézni. Kísérlet ez a családok belső együttműködésének előmozdítására.
Kérjük támogatását a kulturális tevékenységünkhöz.
Támogatásával a megújuló és működő közösségi szállásépület mielőbbi használatbavételét segíti elő.
A Monostor Család-egyesület nevében köszönjük:

ADÓSZÁMUNK: 18234543-1-43 
OTP: 11701004-20201722

« Vissza a kezdőlapra «